O mnie

anna.szelangiewicz892@gmail.com (2)

Dreams are courage!

Tak, marzenia to odwaga. Nie raz moje własne marzenia napawają mnie strachem. Czasem na samą myśl o biegu i wspinaczce po nie dostaję zadyszki. Finalnie zaprowadzają mnie w najpiękniejsze miejsca, o których nie odważyłabym się pomyśleć.

Właśnie! Marzenia wymagają śmiałości, żeby powstać oraz odwagi, aby je spełniać.
Jeśli masz odwagę marzyć, znajdziesz sposób żeby te marzenia spełnić.

Dobrze, może się w końcu przedstawię. Mam na imię Ewa, jestem mamą trójki cudownych dzieci, dla których chciałabym być inspiracją. Zawodowo jestem dietetyczką i psychodietetyczką. Kocham podróże i psychologię, w życiu bardzo zwracam uwagę na szeroko pojętą estetykę i rozwój osobisty.

Czego możesz się tu spodziewać? Ci co mnie znają, wiedzą, że wszystkiego 🙂 Aczkolwiek chciałabym traktować tu głównie o podróżach i szeroko pojętej organizacji, z której (dzięki doświadczeniu z trójką dzieciaków) mam doktorat.

Projekt bez nazwy
anna.szelangiewicz892@gmail.com (3)

Będzie o podróżach z dziećmi, które siłą rzeczy dominuję nasze podróżnicze plany na najbliższe lata, jak i o "dorosłych" podróżach, których za sobą mamy już wiele.

Chciałabym, żeby ten blog był czymś w rodzaju mojego pamiętnika, przestrzenią do głośnych rozkmin o szeroko pojętny stylu życia. Będzie o parenting, psychologii czy samorozwoju (i zapewne o wielu innych tematach, które wpadną mi do głowy przy okazji). Liczę, że stworzę tu przestrzeń do wirtualnych rozmów dla wszystkich tych, których interesują treści publikowane na tym blogu. Myślę, że w dzisiejszych czasach wszechobecnych oczekiwań, stereotypów, pędu i walki z samym sobą (i o siebie samego) możliwość swobodnego podzielenia się swoimi przemyśleniami jest ogromnie cenna.

Jestem tu również dla Ciebie! Mam nadzieję, że porozmawiamy 🙂

Chcesz porozmawiać? Napisz do mnie